Produkty

Kvalita a udržateľnosť

Spoločnosť

Lokality

Objavte svet spoločnosti Ehrmann

Získajte viac informácií o našej značke, hodnotách a histórii.Získajte viac informácií o našej značke, hodnotách a histórii.

Od rodiny, pre rodinu

Spoločnosť Ehrmann sa môže pochváliť dlhou tradíciou ako jedna z popredných nemeckých mliekarní. V súčasnosti spoločnosť Ehrmann vyrába na šiestich miestach a je medzinárodne diverzifikovaná. Zistite viac o viac ako 100-ročnej tradícii rodinnej mliekarne Ehrmann.

Krajiny na celom svete

Zamestnanci po celom svete

Obrat v miliónoch eur v roku 2021

Ehrmann dnes

Výrobky pod značkou Ehrmann sa predávajú vo viac ako 70 krajinách sveta. Spoločnosť Ehrmann SE s viac ako 3 200 zamestnancami vygenerovala v roku 2021 viac ako 800 miliónov eur. 

Spoločnosť Ehrmann SE je jednou z najväčších spoločností na spracovanie mlieka v Nemecku a má aj medzinárodné zastúpenie s rôznymi výrobnými závodmi a predajnými pobočkami. 

Pri všetkých svojich národných a medzinárodných aktivitách je a zostáva spoločnosť Ehrmann nezávislým a diverzifikovaným rodinným podnikom a vo všetkých oblastiach výroby a podnikania sa zasadzuje za kvalitu, prirodzenosť a tradíciu.

Naša filozofia

V súlade s našou hlavnou zásadou „Od rodiny, pre rodinu“ je pre nás dôležité vytvárať dlhodobé a udržateľné hodnoty. To si vyžaduje spoločné hodnoty v každodennej spolupráci v rámci nášho rodinného podniku. Sú základom nášho konania a ovplyvňujú naše postoje, názory a ideály.

"Sme podnikatelia v rámci spoločnosti."

"Náš vývoj je kontinuálny."

"Vzájomne sa k sebe správame otvorene a spravodlivo."

Firemné hodnoty

Naša každodenná činnosť

100 let historie

V roku 1920 založil mliekarenský majster Alois Ehrmann (starší) mliekareň pre jedného človeka a o päť rokov neskôr si prenajal ďalšiu. Bol položený základný kameň pre rozšírenie, ktoré pokračuje dodnes.

Ponorte sa do viac ako 100-ročnej histórie ešte podrobnejšie na našej medzinárodnej stránke.

V roku 1960 odovzdáva Alois Ehrmann (starší) vedenie spoločnosti svojim dvom synom Antonovi a Aloisovi (mladšiemu) a robí z nich rovnocenných spoločníkov. V roku 2006 preberá Christian Ehrmann vedenie rodinnej mliekarne v tretej generácii ako nový generálny riaditeľ.

Kontaktujte spoločnosť Ehrmann

Máte otázku, návrh, požiadavku alebo len sa zaujímate o spoločnosť Ehrmann? Ak áno, použite kontaktný formulár. Aby sme na Vašu správu odpovedali čo najskôr, formulujte svoju otázku čo najpresnejšie. Radi Vám pomôžeme.

* Povinné políčka