Produkty

Kvalita a udržateľnosť

Spoločnosť

Lokality

Objavte svet spoločnosti Ehrmann

Získajte viac informácií o našej značke, hodnotách a histórii.Získajte viac informácií o našej značke, hodnotách a histórii.

Od rodiny, pre rodinu

Spoločnosť Ehrmann sa môže pochváliť dlhou tradíciou ako jedna z popredných nemeckých mliekarní. V súčasnosti spoločnosť Ehrmann vyrába na šiestich miestach a je medzinárodne diverzifikovaná. Zistite viac o viac ako 100-ročnej tradícii rodinnej mliekarne Ehrmann.

Krajiny na celom svete

Zamestnanci po celom svete

Obrat v miliónoch eur v roku 2021

Ehrmann dnes

Výrobky pod značkou Ehrmann sa predávajú vo viac ako 70 krajinách sveta. Spoločnosť Ehrmann SE s viac ako 3 200 zamestnancami vygenerovala v roku 2021 viac ako 800 miliónov eur. 

Spoločnosť Ehrmann SE je jednou z najväčších spoločností na spracovanie mlieka v Nemecku a má aj medzinárodné zastúpenie s rôznymi výrobnými závodmi a predajnými pobočkami. 

Pri všetkých svojich národných a medzinárodných aktivitách je a zostáva spoločnosť Ehrmann nezávislým a diverzifikovaným rodinným podnikom a vo všetkých oblastiach výroby a podnikania sa zasadzuje za kvalitu, prirodzenosť a tradíciu.

Naša filozofia

V súlade s našou hlavnou zásadou „Od rodiny, pre rodinu“ je pre nás dôležité vytvárať dlhodobé a udržateľné hodnoty. To si vyžaduje spoločné hodnoty v každodennej spolupráci v rámci nášho rodinného podniku. Sú základom nášho konania a ovplyvňujú naše postoje, názory a ideály.

"Sme podnikatelia v rámci spoločnosti."

"Náš vývoj je kontinuálny."

"Vzájomne sa k sebe správame otvorene a spravodlivo."

Firemné hodnoty

Naša každodenná činnosť

100 let historie

V roku 1920 založil mliekarenský majster Alois Ehrmann (starší) mliekareň pre jedného človeka a o päť rokov neskôr si prenajal ďalšiu. Bol položený základný kameň pre rozšírenie, ktoré pokračuje dodnes.

Ponorte sa do viac ako 100-ročnej histórie ešte podrobnejšie na našej medzinárodnej stránke.

V roku 1960 odovzdáva Alois Ehrmann (starší) vedenie spoločnosti svojim dvom synom Antonovi a Aloisovi (mladšiemu) a robí z nich rovnocenných spoločníkov. V roku 2006 preberá Christian Ehrmann vedenie rodinnej mliekarne v tretej generácii ako nový generálny riaditeľ.

Zákon o náležitej starostlivosti v dodávateľskom reťazci

Viac informácií o našej stratégii v oblasti ľudských práv a životnéhoprostredia a o našom postupe pri podávaní sťažností nájdete v našomvyhlásení o zásadách.

 

Kontaktujte spoločnosť Ehrmann

Máte otázku, návrh, požiadavku alebo len sa zaujímate o spoločnosť Ehrmann? Ak áno, použite kontaktný formulár. Aby sme na Vašu správu odpovedali čo najskôr, formulujte svoju otázku čo najpresnejšie. Radi Vám pomôžeme.

  Aby sme mohli Vašu sťažnosť vysledovať do našeho výrobného závodu, potrebujeme dátum spotreby a kódy z kelímku:

  Poznámka: Poznámka: Trinásťmiestny EAN kód nájdete na obale pod čiarovým kódom (napr. 40002971243901)

  Fotografia:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  Fotografia:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  * Povinné políčka