Produkty

Kvalita a udržateľnosť

Spoločnosť

Lokality

Kvalita a udržateľnosť

Zistite viac o našej starostlivosti, kontrole a príspevku k udržateľnejšiemu svetu.

Najvyššia kvalita, prirodzenosť a tradícia

Výrobky značky Ehrmann sú zárukou najvyššej úrovne pôžitku. Vyrábajú sa s maximálnou starostlivosťou a pod neustálou kontrolou kvality – z tých najlepších surovín, ako je vynikajúce ovocie a najlepšie mlieko z druhovo vhodných chovov zvierat. Rozsiahla kontrola od dodávky surovín až po plnenie zaručuje, že všetky výrobky značky Ehrmann sa vždy dostanú k spotrebiteľovi v obvyklej vysokej kvalite. 

Ako rodinný podnik získavame mlieko pre naše výrobky každý deň čerstvé v našom sídle v Oberschöneggu z rodinných fariem v krásnom regióne Allgäu – najstaršej uzavretej mliekarenskej oblasti v Nemecku. Mlieko sa tu vyrába už 180 rokov! Kravy našich dodávateľov mlieka sa chovajú v priemere v skupinách po 50 zvieratách na farmu a pochádzajú prevažne z vlastného chovu.

Kvalita a kontrola

Za dôsledné plnenie našich cieľov kvality sú zodpovední všetci zamestnanci. Zameriavame sa na potreby a želania našich zákazníkov a spotrebiteľov a zaväzujeme sa neustále zlepšovať kvalitu našich výrobkov a služieb. Základný recept na dokonalú kvalitu a dokonalý pôžitok z každého výrobku značky Ehrmann pozostáva z troch zložiek: najlepších surovín, najmodernejšieho spracovania a bezproblémovej kontroly. Pretože len z bezchybných a prvotriednych surovín vznikajú výrobky najvyššej kvality. Každý deň sa v spoločnosti Ehrmann vykoná približne 2 300 laboratórnych analýz.

mounten

"Spokojnosť v živote zahŕňa aj dávanie."

Anton Ehrmann

Udržitelnost

S týmto mottom sa spoločenská angažovanosť, udržateľnosť a ochrana životného prostredia uplatňujú v spoločnosti Ehrmann nielen interne, ale aj navonok. V rámci tejto zodpovednosti sa rodinná mliekareň Ehrmann angažuje v charitatívnych projektoch, ktoré sú v súlade s myšlienkami a základnými hodnotami udržateľného riadenia podniku.

Okrem sociálnej udržateľnosti sa intenzívne venujeme aj ekologickým faktorom. Silné prepojenie s prírodou je dôležitou súčasťou histórie a úspechu spoločnosti. Tvoria základ našej ekologickej zodpovednosti, ktorú plníme prostredníctvom rôznych projektov a záväzkov.

alm sonnenuntergang scaled

Kontaktujte spoločnosť Ehrmann

Máte otázku, návrh, požiadavku alebo len sa zaujímate o spoločnosť Ehrmann? Ak áno, použite kontaktný formulár. Aby sme na Vašu správu odpovedali čo najskôr, formulujte svoju otázku čo najpresnejšie. Radi Vám pomôžeme.

  Aby sme mohli Vašu sťažnosť vysledovať do našeho výrobného závodu, potrebujeme dátum spotreby a kódy z kelímku:

  Poznámka: Poznámka: Trinásťmiestny EAN kód nájdete na obale pod čiarovým kódom (napr. 40002971243901)

  Fotografia:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  Fotografia:

  No file selected   (JPG, PNG, max. 5 MB)

  * Povinné políčka