Produkty

Kvalita a udržateľnosť

Spoločnosť

Lokality

Kvalita a udržateľnosť

Zistite viac o našej starostlivosti, kontrole a príspevku k udržateľnejšiemu svetu.

Najvyššia kvalita, prirodzenosť a tradícia

Výrobky značky Ehrmann sú zárukou najvyššej úrovne pôžitku. Vyrábajú sa s maximálnou starostlivosťou a pod neustálou kontrolou kvality – z tých najlepších surovín, ako je vynikajúce ovocie a najlepšie mlieko z druhovo vhodných chovov zvierat. Rozsiahla kontrola od dodávky surovín až po plnenie zaručuje, že všetky výrobky značky Ehrmann sa vždy dostanú k spotrebiteľovi v obvyklej vysokej kvalite. 

Ako rodinný podnik získavame mlieko pre naše výrobky každý deň čerstvé v našom sídle v Oberschöneggu z rodinných fariem v krásnom regióne Allgäu – najstaršej uzavretej mliekarenskej oblasti v Nemecku. Mlieko sa tu vyrába už 180 rokov! Kravy našich dodávateľov mlieka sa chovajú v priemere v skupinách po 50 zvieratách na farmu a pochádzajú prevažne z vlastného chovu.

Kvalita a kontrola

Za dôsledné plnenie našich cieľov kvality sú zodpovední všetci zamestnanci. Zameriavame sa na potreby a želania našich zákazníkov a spotrebiteľov a zaväzujeme sa neustále zlepšovať kvalitu našich výrobkov a služieb. Základný recept na dokonalú kvalitu a dokonalý pôžitok z každého výrobku značky Ehrmann pozostáva z troch zložiek: najlepších surovín, najmodernejšieho spracovania a bezproblémovej kontroly. Pretože len z bezchybných a prvotriednych surovín vznikajú výrobky najvyššej kvality. Každý deň sa v spoločnosti Ehrmann vykoná približne 2 300 laboratórnych analýz.

mounten

"Spokojnosť v živote zahŕňa aj dávanie."

Anton Ehrmann

Udržitelnost

S týmto mottom sa spoločenská angažovanosť, udržateľnosť a ochrana životného prostredia uplatňujú v spoločnosti Ehrmann nielen interne, ale aj navonok. V rámci tejto zodpovednosti sa rodinná mliekareň Ehrmann angažuje v charitatívnych projektoch, ktoré sú v súlade s myšlienkami a základnými hodnotami udržateľného riadenia podniku.

Okrem sociálnej udržateľnosti sa intenzívne venujeme aj ekologickým faktorom. Silné prepojenie s prírodou je dôležitou súčasťou histórie a úspechu spoločnosti. Tvoria základ našej ekologickej zodpovednosti, ktorú plníme prostredníctvom rôznych projektov a záväzkov.

alm sonnenuntergang scaled

Kontaktujte spoločnosť Ehrmann

Máte otázku, návrh, požiadavku alebo len sa zaujímate o spoločnosť Ehrmann? Ak áno, použite kontaktný formulár. Aby sme na Vašu správu odpovedali čo najskôr, formulujte svoju otázku čo najpresnejšie. Radi Vám pomôžeme.

* Povinné políčka